Gönderen Konu: Kalfat Gençlik Kolları  (Okunma sayısı 12307 defa)

Çevrimdışı HASAN ÖZCAN

• Üye
  • *
  • Özcan Tasarım
    • Profili Görüntüle
Ynt: Kalfat Gençlik Kolları
« Yanıtla #60 : 21 Mart, 2009, 12:49:34 ÖS »
Selamün aleyküm arkadaşlar. Uzun zamandır köyümüzün forumunu takip etmekteyim. Maşallah herkesde bir azim ve heyecan mevcut. Fakat mevcut olan bu heyecanı ya biz icraat alanlarında bulunamayışımızdan dolayı göremiyoruz ya da büyük çaplı bir icraat olmadığı için herhangi bir şey görmüyoruz.
Beni yanlış anlamayın ama ben bir an önce bu zehir gibi kafaların bir araya gelerek önce kendi memleketimiz Kalfat için ilk olarak manevi sonra maddi anlamda bir atılım hamlesine girişmesi gerektiği kanaatindeyim. Çünkü maneviyatsız maddiyatın, geçici olup ne bize nede bizden sonraki nesillere bir katkısı olmadığı kanaatindeyim.
Değerli arkadaşlarım, bu konuda ben üstüme düşen görevi yapmaya hazır olduğumu belirtmek istiyorum. Lütfen Kalfatımız ve ülkemiz adına bir an önce projelerimizi geliştirmeye başlayıp insanların manevi değerlerini yitirmemeleri için ve kültür değerlerimizi tekrar kazanmak için çalışmaya başlamalıyız.
Ben Deniz Feneri Derneği Ankara Şubesinde çalışmaktayım. Ekonomik krize bağlı olarak toplumumuzda vuku bulan işten çıkarmalar, kredi borçları ve bunlara bağlı bir çok manevi hastalığın, toplumumuza ne derece zarar verdiğini en yakından görenlerden birisiyim. Şundan eminim ki Kalfatlı bir çok kişi gücü el verdiği oranda madden olmadığında da manen Deniz Feneri Derneğine desteğini asla esirgememiştir. Bu bilince sahip insanlar olarak bizler dernekler arasındaki diyaloğu geliştirerek hem Deniz Fenerine desteğimizi topluca gösterelim hem de Kalfatımızın adını iyilik diyarı olarak insanların akıllarına kazıyalım.
Bu konuda yapabileceklerimizi tartışmak ve yeni projelerimizi görüşmek için en kısa sürede bir araya gelme temennilerim ile sözlerime son veriyorum. Tekrar görüşmek dileğiyle...

Çevrimdışı fatih güldoğan

• VIP
  • *
  • Kişisel bir iletidir bu okuduğun..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #61 : 21 Mart, 2009, 22:16:48 ÖS »
Vealeyküm Selam Hasan abi gençlik kolları olarak gençlerimizi bir araya toplayacağımız büyük toplantı olacak bunun için en uygun zaman olarak seçimlerin geçmesini bekliyoruz,seçimler geçtikten sonra Allahın izniyle bir toplantı yapacağız.

Çevrimdışı recooo

• VIP
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #62 : 21 Mart, 2009, 22:45:01 ÖS »
ALEYNA ALEYKÜMSELAM HASAN ABİ DESTEGIN ICIN TESEKKUR EDERIZ...

Çevrimdışı HASAN ÖZCAN

• Üye
  • *
  • Özcan Tasarım
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #63 : 22 Mart, 2009, 10:10:30 ÖÖ »
seçimlerden sonra olması doğru bir karar. belediye başkanımızda bu projelerde gerekli desteği gösterecektir.

Çevrimdışı fatih güldoğan

• VIP
  • *
  • Kişisel bir iletidir bu okuduğun..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #64 : 22 Mart, 2009, 17:28:36 ÖS »
seçimlerden sonra olması doğru bir karar. belediye başkanımızda bu projelerde gerekli desteği gösterecektir.
Evet zaten 7 şubatta yapılmış olan yarende gençleri bir ara topladık ve belediye başkan ve adaylarıda bizlerle konuşam üzere gelmişlerdi. Biz adaylardan gençlik kollarına destek için üçündede sözümüzü aldık..

Çevrimdışı mustafa tokluoğlu

• Tecrübeli Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #65 : 10 Haziran, 2009, 14:50:55 ÖS »
recep abi yağmur duasında cumartesi akşamı bize forum dağıtacağını soylemiştin ne zaman dağatacaksın???

Çevrimdışı recooo

• VIP
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #66 : 10 Haziran, 2009, 15:39:58 ÖS »
abısının sen benım msn adresımı ekle ben sana maıl olarak atayım formu oki

Çevrimdışı recooo

• VIP
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #67 : 14 Ağustos, 2009, 13:34:26 ÖS »
arkadaslar 16/08/2009 tarıhınde saat 13:30 da vakıf baskanının secımı olacaktır ogun yıne genclık kollarının bır toplantısı olacaktır.baskan ve yonetımden gecıcı sure olarak ayrılacak olanlarımız var.butun kalfatlı arkadaslarımız gelebılır.